Firma Dalet istnieje na rynku radiowo-telewizyjnym od 30 lat i w ciągu tego czasu wypracowała pozycję w ścisłej czołówce wśród dostawców oferujących kompleksowe rozwiązania dla tego segmentu.

Produkty Dalet pozwalają na wydajne tworzenie oraz zarządzanie treściami medialnymi wraz z metadanymi we wszystkich obszarach od ingestu, transkodowania, logowania, poprzez edycję, QC, playout lub inny sposób dystrybucji, a skończywszy na archiwizacji. Dalet wspiera najnowsze rozwiązania jak integracja z platformami social media, rozbudowane narzędzia do automatyzacji workflow, zastosowanie AI czy pełne wsparcie dla formatu IMF. Oprogramowanie Dalet można znaleźć w radio, telewizji, studiach filmowych i postprodukcyjnych, na stadionach sportowych, ale również w archiwach narodowych. Content Networks jest wyłącznym przedstawicielem firmy Dalet na Polskę.

Fujitsu Technology Solutions jest największym dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach.

Wśród klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi.

FileCatalyst dostarcza oprogramowanie mające na celu przyspieszenie i optymalizację transferu plików w sieciach globalnych.

Rozwiązanie alternatywne dla protokołu FTP, dedykowane jest szczególnie dla dużych i bardzo dużych plików, które mogą być przesyłane na dowolną odległość z zachowaniem bezpieczeństwa przy minimalnych wymaganiach łącza. Pozwala zniwelować ryzyko dużych opóźnień i utraty pakietów. Content Networks jest wyłącznym przedstawicielem firmy FileCatalyst na Polskę.

Firma Hewlett Packard Enterprise dostarcza wysokiej jakości produkty i rozwiązania technologiczne dla biznesu. W swojej ofercie posiada wiodące pozycje w zakresie serwerów, pamięci masowych oraz sieci przewodowych i bezprzewodowych. W naszej pracy korzystamy głównie w najnowszych serwerów linii Proliant DL360 i DL380.

Lenovo jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnej technologii konsumenckiej, komercyjnej i centrum danych. Portfolio produktów i usług o wysokiej jakości obejmuje komputery osobiste, stacje robocze, serwery, pamięci masowej, sieci oraz oprogramowanie.

Hiszpańska firma MOG Technologies oferuje szeroki wachlarz rozwiązań dla branży video.

Przechwytywanie sygnału, ingest, automatyzacja, playout, analiza czy dystrybucja wszystkie te obszary mają pokrycie w produktach MOG. Technologie lokalne oraz chmurowe pozwalają na łatwe dostosowanie rozwiązania do potrzeb klienta. Flagowe produkty to mxfSPEEDRAIL czy SkyWatch.

Network Appliance to światowy lider w zakresie zaawansowanych systemów pamięci masowych, dedykowanych dla firm, które zarządzają dużą liczbą danych.

Firma  jest producentem wysokiej jakości sprzętu, oprogramowania oraz rozwiązań usprawniających zarządzanie danymi i gwarantującymi sprawne zarządzanie systemami pamięci masowych. W środowisku medialnym wykorzystujemy wydajne i szybkie macierze na dyskach talerzowych oraz allflash.

EcoDigital oferuje wiodący i najbardziej zaufany system do zarządzania obiektami (Content Storage Management), dedykowany dla mediów – DIVA Software. Dedykowany jest dla dużych archiwów liczących tysiące materiałów o objętości wielu PB. Rozwiązanie współpracuje z bibliotekami pamięci taśmowej LTO, pamięci optycznej Sony ODA, archiwami na dyskach offline oraz rozwiązaniami opartymi na chmurze. Content Networks jest jedynym dystrybutorem oprogramowania DIVA na terenie Polski.

Firma Quantum to jeden z największych na świecie dostawców systemów przechowywania danych opartych na dyskach oraz taśmach magnetycznych LTO.

Rozwiązania cechują się bardzo wysoką wydajnością przesyłania strumieniowego niezbędną przy aplikacjach video. W portfolio firmy znajdują się również technologie związane z backupem, odtwarzaniem, przechowywaniem i archiwizacją danych. W naszych instalacjach korzystamy bardzo często z bibliotek LTO serii Quantum Scalar.

Sony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audiowizualnego, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu rozrywki interaktywnej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję światowego lidera. Content Networks jest dystrybutorem urządzeń pamięci optycznej Sony ODA (Optical Disk Archive).

Telestream jest producentem sprzętu i oprogramowania służących do ingestu, transkodowania, przesyłania, playout’u, streamingu, weryfikacji i automatyzacji procesów sygnału video.

Produkty Telestream obejmują zarówno komponenty stacjonarne, jak i wieloplatformowe pozwalające użytkownikom w szerokim zakresie środowisk biznesowych wykorzystać wartość ich treści video. Klientami Telestream są m.in. wiodące na świecie firmy medialne i rozrywkowe: właściciele treści, twórcy i dystrybutorzy.